Centrum vzdělávání

Čtení z kvantového pole – J.Lexa

22.2. a 23.2.2020 vás opět čeká seminář Jiřího Lexy – tentokrát Čtení z kvantového pole – je určen pro pro všechny zájemce o poznání kvantového světa a nejen jeho. Během dvou dnů se naučíte pracovat s kvantovou vlnou (kvantovkou) a především načítat informace z kvantového pole. Můžete si tak snadno diagnostikovat příčiny konkrétních problémů. Kvantová vlna, vám naopak na základě vašeho čtení z kv. pole, pomůže opravit nejen podlomené zdraví, ale i vztahy či finance. Budeme se věnovat praktickým cvičením a věřím, že si o tomto víkendu užijete nejen poznání svých skrytých schopností, ale též legraci, hru a skvělou partu lidí.

Chcete-li vyřešit své vztahové, zdravotní či finanční problémy, pak je pro vás seminář Čtení z kvantového pole přesně to, co hledáte. Dostanete se k informacím, které jsou staré jako lidstvo samo, jen vám je nikdo doposud neukázal. Naučíte se snadno napojit na informační, kvantové, morfické či morfogenetické pole, odkud si můžete stahovat informace, které zrovna potřebujete. Vzájemnou interakcí si ukážeme, jak snadno můžete načítat informace svému okolí a naopak. Napojením se na své vyšší já si můžete opatřit informace potřebné ke kterékoliv situaci. To vše si ukážeme a vyzkoušíme v rámci semináře. V praxi si představíme, jak pracovat s energií peněz a jakým způsobem k jejich přísunu využít svoji schopnost čtení z kvantového pole. Též se můžete těšit na skvělou meditaci v hladině “theta”.

Cena dvoudenního semináře je 5500,- Kč, přihláška se stává závaznou nahlášením jména na tel. 606 206 736 a zaplacením zálohy ve výši 2500,- Kč na účet 214075067/0600

Oba dny začínáme v 9.00 a končíme v 17.00. Samozřejmě na vás bude čekat občerstvení, káva, čaj a jiné dobroty.

Svět zázraků s Jiřím Lexou

 

     Chcete se dozvědět nové informace a praktické rady jak zlepšit svůj život? Seminář Svět zázraků Vám je poskytne.

     Dostanete návod, jak svůj život tvořit z pozice vědomého člověka.

     Dozvíte se o svých skrytých zraněních, která jsou důležitým faktorem na cestě Vašeho vývoje.

Vstupenky na tel. 606 206 736, počet míst omezen

Čísla jako klíč k sebepoznání a naplněnému partnerství

Jak najít cestu ke své duši a pochopit, co je sebeláska?
Jak rozeznat hlas mysli od našeho pravého Já?
Co o nás říká datum narození a co skrze něj máme pochopit?
Proč máme právě toho partnera, jakého máme, a co se s ním učíme?
Na tyto a mnohé další otázky se pokusí všem zvídavým duším dát odpověď
průvodkyně na cestě k sobě a milovnice čísel Mgr. Marcela Horká.
Kdy? 31.8.2019 od 10.00 do 16.00 hod.
Co s sebou? Dobrou náladu
Cena: 1 100,- Kč – součástí ceny jsou scripta, občerstvení, nápoje a jako vždy i výborná káva

Tajný výlet

Tajný výlet

10.7.2019

Sraz v 8.30 hod. ve Cvaku

S sebou: plavky, ručník, opalovací krém, svačinu, pití a dobrou náladu

Návrat ve 13.30 hod. tamtéž

Cena: 600,- Kč

Jen pro předem přihlášené!

Místo si zamluvte na tel. 606 206 736

Výpravy za poznáním 2019

I letos Vaše děti rádi přivítáme na výpravách za poznáním, informace a přihláška zde.

 

Zábavné dopoledne pro předškoláčky

Každou středu až do konce prázdnin  nabízíme rodičům předškoláků umístění pro jejich děti v našem klubíku v době od 8.00 do 13.00 hod. . Pro děti je připraveno dopoledne plné her, zábavy, ale i přípravy na 1. třídu, popř. do školky. Cena za jedno dopoledne: 350,- Kč ( obsahuje i svačinku a pitný režim ). Své děti můžete přihlašovat na tel. 606 206 736 nebo na @cvakcentrum.cz. Těšíme se na vás!

Kurz Zdeny Blechové

2. 7. 2017 přivítáme v Chrašticích opět paní Zdenu Blechovou. Na programu kurzu jsou mimo jiné i rodinné konstelace a numerologie. V případě zájmu si zajistěte místo co nejdříve.

Prázdninové výtvarné kurzy pro děti

Individuální 12 hodinové kurzy pro Vaše děti probíhají i během prázdnin. Termíny po domluvě. Cena: 1 800,- Kč. V případě zájmu o skupinový kurz (min. 2 přihlášené děti) je cena 1 250,- Kč. Kurzy jsou připraveny zcela podle potřeb a zájmu Vašeho dítěte.