Centrum vzdělávání

Projekt Startovač

Výpravy za poznáním 2020

Tento rok vám opět nabízíme náš příměstský tábor. O děti se starají kvalifikovaní pedagogové a nabídka je, jako vždy, velmi pestrá. V případě zájmu si, prosím, stáhněte přihlášku a vyplněnou ji co nejdříve odevzdejte  nebo odešlete k nám, do Cvaku. Těšíme se na Vás i na Vaše děti.

Program na červencové a srpnové Výpravy za poznáním spolu s přihláškou naleznete zde: výpravy 2020

Sedmidílný kurz „Respektovat a být respektován“

V září a říjnu pro Vás máme ve spolupráci se spolkem Respektovat a být respektován, z. s. připraven sedmidílný kurz „Respektovat a být respektován“

Celý kurz je rozdělený na sedm seminářů v délce 3,5 hod – jednotlivé semináře proběhnou v těchto dnech:10./17./24.9.2020 a 1./8./15./22.10.2020 vždy od 16.00 do 19.30 hod. v prostorách CVAKu. Tyto semináře jsou akreditovány MŠMT. Účastníci kurzu obdrží písemné shrnující materiály a Osvědčení o absolvování kurzu.  Lektory kurzu jsou:PhDr. Dobromila Nevolová, PhDr. Jana Nováčková, CSc., Bc. Radka Rendošová, Soňa Rýdl

Cena: 5 000,- Kč, občerstvení včetně kávy  v ceně.

Přihlášku naleznete na Respektovat – přihláška

Přihlášení je platné po uhrazení celého kurzovného ve výši 5 000 Kč na účet CVAKu.

Pokyny k platbě: č. ú. 2201169020/2010, variabilní symbol 111, do poznámky uveďte jméno účastníka. Organizacím rádi vystavíme fakturu. Potvrzení o přijetí platby Vám zašleme na vyžádání.

Odhlášení účastníka přijímáme pouze e-mailem na alena@cvakcentrum.cz. Účastník nebo organizace může vyslat náhradníka.

 

SDĚLOVÁNÍ ODŮVODNĚNÝCH POŽADAVKŮ

1. seminář

Cíle výchovy, každodenní komunikace a potřeby dětí. Socializace a sebeúcta. Stanovování hranic chování a vývojové úkoly dětí. Obsah vs. forma sdělování požadavků. Poznatky o fungování mozku – jeden z argumentů pro respektující přístup. Komunikační dovednosti I. – popisný vs. hodnotící jazyk.

2. seminář

Respektující vs. mocenský model vztahů ve výchově a vzdělávání dětí i mezi dospělými. Poslušnost a její rizika vs. zodpovědnost. Komunikační dovednosti II. – informace, výběr, otevřené otázky, jedno slovo. Zásady respektující komunikace.

EMOCE

3. seminář

Základní fakta o emocích. Souvislost mezi emocemi a lidskými potřebami. Různé způsoby, jak reagujeme na emoce u druhých. Formy empatické reakce.

4. seminář

Zvládání vlastních emocí – impulzivní a vědomý způsob. JÁ-sdělení a TY-sdělení. Jak učit děti hovořit o tom, co prožívají a co potřebují. Emoční inteligence. Rizika některých běžných komunikačních stylů.

CO NAMÍSTO TRESTÁNÍ

5. seminář

Vnitřní a vnější motivace k učení a práci. Přirozený důsledek a sociální důsledek nežádoucího chování dětí. Následná reakce dospělého – trest nebo vedení k zodpovědnosti? Rizika trestů. Postupy při nežádoucím chování dětí.

JAK VYJADŘOVAT UZNÁNÍ A OCENĚNÍ

6. seminář

Vyjasnění pojmů odměna, pochvala. Rizika odměn a pochval. Jak poskytovat zpětnou vazbu a vyjadřovat uznání, aniž bychom vytvářeli závislost na autoritě.

RESPEKTUJÍCÍ KOMUNIKACE PRO KAŽDÝ DEN

7. seminář

Různé možnosti hodnocení ve škole, podpora sebehodnocení. Rizika soutěží. Vytváření návyků u dětí, prevence a řešení každodenních „krizových“ situací a konfliktů mezi dětmi. Procvičování respektujících dovedností.

STORNO PODMÍNKY

Odhlášení do 15 dnů před konáním semináře: vracíme 100% částky.

Odhlášení 14–7 dnů před konáním semináře: vracíme 50% částky.

Odhlášení 6–0 dnů před konáním semináře: poplatek je nevratný.

 

Čtení z kvantového pole – J.Lexa

22.2. a 23.2.2020 vás opět čeká seminář Jiřího Lexy – tentokrát Čtení z kvantového pole – je určen pro pro všechny zájemce o poznání kvantového světa a nejen jeho. Během dvou dnů se naučíte pracovat s kvantovou vlnou (kvantovkou) a především načítat informace z kvantového pole. Můžete si tak snadno diagnostikovat příčiny konkrétních problémů. Kvantová vlna, vám naopak na základě vašeho čtení z kv. pole, pomůže opravit nejen podlomené zdraví, ale i vztahy či finance. Budeme se věnovat praktickým cvičením a věřím, že si o tomto víkendu užijete nejen poznání svých skrytých schopností, ale též legraci, hru a skvělou partu lidí.

Chcete-li vyřešit své vztahové, zdravotní či finanční problémy, pak je pro vás seminář Čtení z kvantového pole přesně to, co hledáte. Dostanete se k informacím, které jsou staré jako lidstvo samo, jen vám je nikdo doposud neukázal. Naučíte se snadno napojit na informační, kvantové, morfické či morfogenetické pole, odkud si můžete stahovat informace, které zrovna potřebujete. Vzájemnou interakcí si ukážeme, jak snadno můžete načítat informace svému okolí a naopak. Napojením se na své vyšší já si můžete opatřit informace potřebné ke kterékoliv situaci. To vše si ukážeme a vyzkoušíme v rámci semináře. V praxi si představíme, jak pracovat s energií peněz a jakým způsobem k jejich přísunu využít svoji schopnost čtení z kvantového pole. Též se můžete těšit na skvělou meditaci v hladině “theta”.

Cena dvoudenního semináře je 5500,- Kč, přihláška se stává závaznou nahlášením jména na tel. 606 206 736 a zaplacením zálohy ve výši 2500,- Kč na účet 214075067/0600

Oba dny začínáme v 9.00 a končíme v 17.00. Samozřejmě na vás bude čekat občerstvení, káva, čaj a jiné dobroty.

Svět zázraků s Jiřím Lexou

 

     Chcete se dozvědět nové informace a praktické rady jak zlepšit svůj život? Seminář Svět zázraků Vám je poskytne.

     Dostanete návod, jak svůj život tvořit z pozice vědomého člověka.

     Dozvíte se o svých skrytých zraněních, která jsou důležitým faktorem na cestě Vašeho vývoje.

Vstupenky na tel. 606 206 736, počet míst omezen

Čísla jako klíč k sebepoznání a naplněnému partnerství

Jak najít cestu ke své duši a pochopit, co je sebeláska?
Jak rozeznat hlas mysli od našeho pravého Já?
Co o nás říká datum narození a co skrze něj máme pochopit?
Proč máme právě toho partnera, jakého máme, a co se s ním učíme?
Na tyto a mnohé další otázky se pokusí všem zvídavým duším dát odpověď
průvodkyně na cestě k sobě a milovnice čísel Mgr. Marcela Horká.
Kdy? 31.8.2019 od 10.00 do 16.00 hod.
Co s sebou? Dobrou náladu
Cena: 1 100,- Kč – součástí ceny jsou scripta, občerstvení, nápoje a jako vždy i výborná káva

Tajný výlet

Tajný výlet

10.7.2019

Sraz v 8.30 hod. ve Cvaku

S sebou: plavky, ručník, opalovací krém, svačinu, pití a dobrou náladu

Návrat ve 13.30 hod. tamtéž

Cena: 600,- Kč

Jen pro předem přihlášené!

Místo si zamluvte na tel. 606 206 736

Výpravy za poznáním 2019

I letos Vaše děti rádi přivítáme na výpravách za poznáním, informace a přihláška zde.